חברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק" http://www.or-habarak.co.il כל שירותי ניקיון בתים, דירות ופוליש - מחירים ללא תחרות! Thu, 18 Jan 2018 09:20:41 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.2 פוליש לרצפה לפעמים הורס http://www.or-habarak.co.il/%d7%a4%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%a9-%d7%9c%d7%a8%d7%a6%d7%a4%d7%94-%d7%9c%d7%a4%d7%a2%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%a8%d7%a1/ Thu, 11 Jan 2018 06:55:43 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=5521 פוליש לרצפה לפעמים הורס ופוגע ביופייה פוליש לרצפה לפעמים הורס את הרצפה שלכם במידה במבוצע בצורה לא מקצועית. קל במיוחד להרוס רצפת גרניט פורצלן. פוליש קריסטל לאומת זאת יכול לעזור לחדש רצפה שהיא ישנה. יש היום חומרי ניקוי המכילים ווקסולין ומסתבר ששימוש לאורך זמן בחומרים אלו מיצר שכבות רבות ההופכות לקליפה הקשה להסרה. השימוש הלא נכון בחומרים […]

הפוסט פוליש לרצפה לפעמים הורס הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

פוליש לרצפה לפעמים הורס ופוגע ביופייה

פוליש לרצפה לפעמים הורס את הרצפה שלכם במידה במבוצע בצורה לא מקצועית. קל במיוחד להרוס רצפת גרניט פורצלן. פוליש קריסטל לאומת זאת יכול לעזור לחדש רצפה שהיא ישנה. יש היום חומרי ניקוי המכילים ווקסולין ומסתבר ששימוש לאורך זמן בחומרים אלו מיצר שכבות רבות ההופכות לקליפה הקשה להסרה. השימוש הלא נכון בחומרים אלו עם מטליות שלא נשטפו תדיר מייצר שכבה עבה של הווקסולין המשחירה מאוד את רצפת הבית. לאחר זמן רב שהשתמשתם בחומר המבריק את הרצפה היא הופכת להיות מבריקה מאוד. כשאנו מתחילים עם לגרור את הרהיטים אנו פתאום מבחינים בהבדל ונבהלים. אבל אל דאגה, זה לא סוף העולם והכל ניתן לפתרון. "אור הברק" - חברת פוליש לרצפה הנמצאת המון זמן בתום ומתמחה ברצפות ישנות יש לנו את כל המכשור והידע לחידוש רצפה.

חידוש רצפה ופוליש קריסטל

איך נטפל ונעשה חידוש לרצפה שנפגעה עקב שימוש לקוי בחומרי הניקוי? ראשית נסיר את כל השכבה שהצטברה במשך הזמן בעזרת רשתות ליטוש מיוחדות. לאחר שנסיר את כל השכבה שהשחירה את הרצפה נעבור לקרצוף הרצפה עם מכונה מתאימה להכנת משטח נקי וראוי להברקה. לאחר חידוש רצפה ישנה וכשהשטח מוכן להברקה אנו נבצע פוליש לרצפה מסוג קריסטל אשר יבריק את הרצפה, כשהחומר אינו מכיל ווקסולין כלל.

פוליש קריסטל מחזיק להרבה זמן ואינו מכיל חומרים שומניים כגון ווקס וכדומה. זו הסיבה שאינו מחליק כלל מה שנותן לנו שקט לגבי ילדים ומבוגרים. להברקה הקריסטלית יש מראה מהמם, ממש נראה כאילו הרצפה נשטפה עכשיו והתחושה היא שהבית שודרג בצורה משמעותית.

ניקוי רצפת גרניט פורצלן להסרת הווקס

יש מקרים לא מעטים שאנשים רצו לבצע פוליש לגרניט פורצלן בביתם, והשתמשו בחומר ניקוי המכיל ווקס. הרצפה עם הזמן  הפכה להיות קטסטרופה. גרניט פורצלן מט או מבריק זה סוג ריצוף המיוצר בטמפרטורות גבוהות מאוד. זאת הסיבה שצפיפות החומר היא מרובה ואינה ניתנת לספיגה כלל. שימוש בחומרי הברקה שלא יספוג ריצוף זה מפאת צפיפות החומר יגרום במשך השטיפות למראה שיכער מאוד את הרצפה. השטיפה על רצפת גרניט פורצלן מט בעיקר תקשה מאוד על הסרת הלכלוך מפני שסוג זה מעט מחוספס והלכלוך נתפש בחורים הקטנטנים.

מה היא הדרך לשמור על הרצפה לאורך זמן

אם כבר ביצענו חידוש רצפה בבית שלנו, אנו צריכים לדעת כיצד נשמור עליה לאורך זמן על מנת שישמר הברק והיופי. ראשית, לאחר ביצוע פוליש לרצפה ישנההדבר החשוב ביותר הוא האופן שננקה את הרצפות. נתחיל במים איתם אנו משתמשים. המים בכל תהליך השטיפה חייבים להיות נקיים וצלולים, מה שמחייב אותנו להחליף מים ברגע שהבחנו כי השחירו מעט. מטלית הרצפה חייבת להיות שטופה ונקייה ממש, וכשאנו אומרים שטופה ונקייה אנו מתכוונים ממש תוך הקפדה מרבית. במידה ועשינו הברקה קריסטלית לרצפה, נעזר בחומר המשמר את ההברקה לאורך זמן. מומלץ מאד גם להתייחס לאופן השימוש הנכון בתכשיר זה.

אזהרה משימוש בחומרים כמו חומצה וכדומה

שטיפת רצפה בחומרים חריפים כמו חומצת מלח, מזיקה מאוד וגורמת לטקסטורה של הרצפה להיות מחוספסת ועכורה. גם שימוש באקונומיקה לשטיפת רצפות טראצו ובמיוחד שיש גורמות לנזק חמור שיכול לעלות ביוקר במידה ויהיה צורך לתקן את הנעשה. חברת "אור הברק" ממליצה לכם לבחור בה כחברת פוליש מומלצת, שתבצע עבורכם שירות זה  במקצועיות ואחריות שאין שני לה.

להזמנה התקשרו עכשיו: 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט פוליש לרצפה לפעמים הורס הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
מחיר לניקיון בתים ודירות http://www.or-habarak.co.il/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8-%d7%9c%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%91%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/ Mon, 25 Dec 2017 16:10:40 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=5493 מה באמת המחיר לניקיון בתים חדשים ודירות אחרי שיפוץ? סודות מסחריים מתגלים - מעת חברת ניקיון "אור הברק" ניקיון ופוליש הוא תחום ענק הכולל ניקיון דירה אחרי שיפוץ וניקיון בית חדש או ישן לאחר בניה. זהו התחום שחברת ניקיון "אור הברק" עוסקת בו כבר לא מעט זמן ומספקת שירות מקצועי ואיכותי בעזרת עובדים וכלים מקצועיים. ניקיון לפני איכלוס […]

הפוסט מחיר לניקיון בתים ודירות הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

מה באמת המחיר לניקיון בתים חדשים ודירות אחרי שיפוץ?

סודות מסחריים מתגלים - מעת חברת ניקיון "אור הברק"

ניקיון ופוליש הוא תחום ענק הכולל ניקיון דירה אחרי שיפוץ וניקיון בית חדש או ישן לאחר בניה. זהו התחום שחברת ניקיון "אור הברק" עוסקת בו כבר לא מעט זמן ומספקת שירות מקצועי ואיכותי בעזרת עובדים וכלים מקצועיים. ניקיון לפני איכלוס לבית חדש או דירה הוא שונה, למשל, מבית או דירה לאחר שיפוץ. השוני העיקרי הוא בכמות הלכלוך שלאחר שיפוץ שהוא בדרך כלל רב. בדירות חדשות בעיקר נראה שהקבלן הכין אותם לאחר ניקוי ראשוני כך שניקיון דירה חדשה עבורנו יהיה הרבה יותר קל והצעת המחיר לניקיון בתים חדשים ודירות אחרי שיפוץ תוגש בהתאם.

תהליך הניקיון לדירה ישנה יצריך בדרך כלל הרבה שעות עבודה וחומרים יקרים להסרת לכלוך קשה ובנוסף שעות עבודה ארוכות יותר. יש כמובן את תחום הפוליש לרצפה בבית שיבוצע בו השירות. חברת ניקיון תוזיל את המחיר לשירות זה משמעותית במידה ויוזמן גם שירות ניקיון. המחיר הנקבע בסופו של דבר הוא מדד החיבור של כל הנתונים כך שלכם הלקוחות יהיה התענוג לקבל שירות מקצועי, יעיל וחסכוני.

מחיר לניקיון דירה או בית חדש מחברת ניקיון בתים מומלצת "אור הברק"

מחיר לניקיון דירה חדשה מתחיל ממחיר מינימום של 1200 ₪ לדירת 2 חדרים ומחיר לכל חדר נוסף הוא 150 ₪ נוספים. אם הדירה היא דו קומתית ויש בנוסף גם מרפסת המחיר יהיה גבוה יותר ויתייחס לגודל המרפסות באופן יחסי וגם לגודל המדרגות שנעשה ידנית. 

ניקיון לבתים חדשים הסיפור מעט שונה. כידוע בית חדש יושב על קרקע וברוב המקרים נוספות חצרות מרוצפות מסביב. מחירים לניקיון בית חדש נקבעים לפי מ"ר כשהמינימום הוא 1300 ₪ לבית עד 120 מ"ר לא כולל חצרות. התוספת לחצרות היא 7 ₪ למ"ר. אך במידה וריצוף החוץ הוא גרניט פורצלן או אבן מחוספסת, המחיר יעלה בהתאם. כל 10 מטרים נוספים יעלה המחיר לניקיון הבית ב-100 ₪. התחשיב יהיה קל ולא מסובך והצעת המחיר של חברת ניקיון בתים מומלצת שלנו תהיה אמינה ולא שרלטנית.

מחיר ניקיון דירה חדשה

מחיר לניקיון ופוליש לדירות ישנות ובתים ישנים

כשמדברים על ניקיון דירות ישנות הכללים משתנים לחלוטין. דירה ישנה עברה ברוב המקרים התעללות במיוחד אם עזבו אותה שוכרים קודמים. המטבח מלא בשומנים והחדרים הרטובים נראים זוועה. שלא נדבר על החלונות והתריסים שלא זזים במסילה מהלכלוך שנערם במשך תקופה ארוכה. ניקיון לדירה יד שנייה שלא עברה התעללות מהסוג שהזכרתי המחיר אמור לעלות 1000 ₪ וזה כמובן כולל פוליש לרצפה. המחיר הוא מחיר מינימום לדירה עד שלושה חדרים כאשר המחיר לכל חדר נוסף הוא 150 ₪ נוספים והכל כולל פוליש ווקס.

לגבי ניקיון בית ישן המחירים מתחילים ב-1200 ₪ לניקיון ופוליש לבית שגודלו עד 120 מ"ר הכולל מרפסות בשטח המוצג. בתים או דירות בשטחים קטנים בהרבה מהשטח המוצג יקבלו הצעת מחיר קונקרטית על ידי אחד מנציגי השירות שלנו.

מחיר פוליש וניקיון לדירות לאחר שיפוצים

כפי שכבר הזכרנו לפני, ניקיון דירה לאחר שיפוץ אינו דומה כלל להצעות מחיר קודמות שנתנו ואנו נסביר מדוע. לרוב במקרים של בתים ישנים ודירות ישנות הרצפה עברה טלטלות. לא תמיד תהיה האפשרות לעשות פוליש ובמקרים מסוימים וכנראה הרצפה תצטרך ליטוש. מחירים לניקיון דירות ובתים

ליטוש לחידוש הרצפה הישנה, במידה ולא הוחלפה, נעשה בעזרת יהלומים מיוחדים המסירים את השכבה הישנה ומגלים ריצוף חדש מתחת. לרוב מחיר שיקבע לשירות פוליש וניקיון לבתים לאחר שיפוץ, יעשה פיזית ע"י נציג שלנו שיבוא ויעריך נכונה את המחיר. 

במידה והמסגרות מסביב לכל התריסים והחלונות לא רק התמלאו בכתמי צבע כתוצאה מהשיפוץ אלא גם כן היו לפני כן נראים מלוכלכים מאוד. לידע כללי ניקיון דירה לאחר שיפוץ עד 2 ח"ד ללא חידוש רצפה אך כולל פוליש יהיה 1100 ₪, וכל חדר נוסף 200 ₪. ניקיון לבתים לאחר שיפוץ בשטח של עד 120 מ"ר יהיה כ-1400 ₪ וגם כאן זה כולל פוליש לרצפה אך לא קריסטל וליטוש.

חשוב שהצעת מחיר תוגש רק לאחר ביקור בבית

חשוב לציין שהצעת מחיר לניקיון בית חדש מומלץ מאוד, רק לאחר שנציג החברה ביקר בדירה, ותאם ציפיות מראש. חשוב לכם לשאול את כל השאלות המתאימות לצורך זה, לפני הגעת נציג החברה על מנת לא לשכוח תיאום צפיות נכון.

"אור הברק" מבטיחה לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר, מהכי מקצועיים יעילים ואמינים, ובהצעת מחיר משתלמת במיוחד.

להזמנה התקשרו עכשיו: 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט מחיר לניקיון בתים ודירות הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
מחירים לפוליש לרצפה ישנה וחדשה http://www.or-habarak.co.il/%d7%9e%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a4%d7%95%d7%9c%d7%99%d7%a9-%d7%9c%d7%a8%d7%a6%d7%a4%d7%94-%d7%99%d7%a9%d7%a0%d7%94-%d7%95%d7%97%d7%93%d7%a9%d7%94/ Thu, 28 Dec 2017 17:20:39 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=5475 כיצד נקבע מחיר מתאים עבור פוליש לרצפה ישנה וחדשה? המחיר המתאים לכל שירותי ניקוי או פוליש נקבע על ידי כמה פרמטרים מה הבדל המחירים עבור פוליש לרצפה ישנה וחדשה? רצפה ישנה יכולה להיות שמורה מאוד כך שהטיפול בה יהיה פשוט לא יצריך פעולות מסובכות. לכן הצעת המחיר תינתן בהתאם. במצב זה אנו מקרצפים את הרצפות בעזרת […]

הפוסט מחירים לפוליש לרצפה ישנה וחדשה הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

כיצד נקבע מחיר מתאים עבור פוליש לרצפה ישנה וחדשה?

המחיר המתאים לכל שירותי ניקוי או פוליש נקבע על ידי כמה פרמטרים

מה הבדל המחירים עבור פוליש לרצפה ישנה וחדשה? רצפה ישנה יכולה להיות שמורה מאוד כך שהטיפול בה יהיה פשוט לא יצריך פעולות מסובכות. לכן הצעת המחיר תינתן בהתאם. במצב זה אנו מקרצפים את הרצפות בעזרת מכונה מתאימה. לאחר מכן מבריקים אותה בווקס או בפוליש קריסטל שמחירו מעט יקר יותר. לא תמיד המקרה הוא כזה. בבית שגרו בו שנים רבות ולא שמרו על רמת ניקיון הרצפה הטיפול הוא שונה.

יש מקרים רבים שמרצפות הדירה או הבית נהרסו על ידי חומרי ניקוי חריפים. שימוש בחומרים אלו גרם לרצפה לספוג את הנוזלים ומסיבה זו המרקם העליון של הריצוף נפגע.

סרטון המציג תחקיר של ערוץ 2 בנושא חברות פוליש וניקיון

מחיר פוליש לרצפה ישנה

איך נקבע מחיר פוליש לרצפה ישנה וכיצד מבצעים כל טיפול? שורות אלו יוכלו לתת לכם מעט ידע והבנה בנושא.

רצפה ישנה שנשמרה על ידי הבעלים הקודמים של הדירה תקורצף עם מכונה מתאימה ותתבצע בה הברקה בעזרת פוליש. מחיר פוליש לרצפה יהיה 10 ₪ למ"ר.

הצעת המחיר שתינתן לפעולה דומה אך תעשה באמצעות פוליש קריסטל תהיה 15 ₪ למ"ר. העלות אכן יקרה יותר אך התוצאה תהיה הרבה יותר מרשימה. פוליש קריסטל הוא חומר שגם אינו מחליק וגם עמיד לאורך זמן. לכן בהמשך הזמן מתברר כהמחיר הרבה יותר זול והרבה יותר משתלם.

ברצפות שהודבק בהן לינולאום הטיפול הוא מעט שונה. הקרצוף מתבצע בעזרת ספוג עדין להסרת הלכלוך והרצפה נמרחת בחומר אקרילי מיוחד. המחיר הוא 12 ₪ למ"ר.

יש עוד המון סוגים של רצפות - פוליש לגרניט פורצלן מט ומבריק ועוד, שבמאמר זה לא הארכנו יתר על המידה. תוכלו להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר משתלמת.

פוליש לרצפה ישנה

עלות מחיר לחידוש רצפה ישנה

מחירים הנקבעים לליטוש וחידוש רצפה גם כן משתנים. הם מתומחרים לפי הנזקים שנגרמו לרצפה לאורך השנים. 

ברצפה ישנה שהשתמשו בה בחומצת מלח כחומר ניקוי הטקסטורה של הרצפות נהרסה. במצב זה צריך להסיר את כל השכבה העליונה שנפגעה. לאחר שנסיר את השכבה העליונה, ניתן יהיה לגלות שוב מתחת את המרקם החדש ויפיפה של הרצפה. הרצפה תעבור הברקה עם פוליש מתאים לרצפה שעליה פועלים.

רצפה שרק המרקם העליון שלה נפגע ואינו מחוספס כלל, אנו מלטשים עם רשתות מיוחדות. המחיר הוא כ-30 ₪ למ"ר. את הרצפה שנפגעה מאוד והמרקם העליון שלה נהרס לגמרי ונהיה מחוספס, אנו מחדשים בעזרת מכונה לליטוש ביהלומים. המחיר הוא כ-65 ₪ למ"ר.

חשוב לזכור שחברת "אור הברק" היא חברת פוליש מומלצת המספקת את שירותיה גם באתר מדרג היוקרתי.

הערות חשובות

 • כל המחירים המופעים במאמר זה הם רק המלצה. מחירים לפוליש לרצפה ישנה וחדשה יוגש כהצעת מחיר כתובה במקום הביצוע לאחר בדיקה של נציג מטעמנו.
 • המחירים בכתבה נקבעים על פי מינימום שטח בית או דירה של 60 מ"ר. בשטחים קטנים יותר המחיר יהיה בחישוב יותר יקר מהמחיר המופיע בכתבה.
 • כל המחירים המופיעים כוללים פוליש ווקס. במקרה והלקוח יהיה מעוניין בפוליש קריסטל תהיה תוספת של 5 ₪ למ"ר.

להזמנה התקשרו עכשיו: 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט מחירים לפוליש לרצפה ישנה וחדשה הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
פינוי וניקוי בתים ודירות http://www.or-habarak.co.il/%d7%a4%d7%99%d7%a0%d7%95%d7%99-%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa/ Mon, 25 Dec 2017 08:45:36 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=5461 ניקיון ופינוי בתים ודירות "אור הברק" חברת ניקיון דירות מקצועית לפינוי וניקוי בתים בכל הארץ. אנו מפנים את התכולה של דירות ומבצעים ניקיון הכולל פוליש לרצפה. אנו חברת פוליש וניקיון המספקת שירותי פינוי וניקוי בתים ודירות לאחר עיזבון או לפני כניסה של דיירים חדשים. "אור הברק" היא חברת ניקיון ופוליש ומספקת שירות זה, בעיקר, לאחר פטירת הבעלים. […]

הפוסט פינוי וניקוי בתים ודירות הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

ניקיון ופינוי בתים ודירות

"אור הברק" חברת ניקיון דירות מקצועית לפינוי וניקוי בתים בכל הארץ. אנו מפנים את התכולה של דירות ומבצעים ניקיון הכולל פוליש לרצפה. אנו חברת פוליש וניקיון המספקת שירותי פינוי וניקוי בתים ודירות לאחר עיזבון או לפני כניסה של דיירים חדשים. "אור הברק" היא חברת ניקיון ופוליש ומספקת שירות זה, בעיקר, לאחר פטירת הבעלים. כאשר היורשים מעוניינים למכור את הדירה אך במצב הנוכחי שלה יקבלו ערך פחות משוויה. המנוח, עליו השלום, לא הקפיד על ניקיון הבית מפני המחלה שהיה שרוי בה או מהכוחות שלא עמדו מפאת גילו המופלג.

הרהיטים בדירה, בדרך כלל, ישנים מאוד ואינם מחמיאים לנראות הכללית.  ליורשים, כמובן, יש ערך סנטימנטלי לרהיטים ולרכוש ואין להם כוחות נפשיים לפנות אותם.

מה התהליך של ניקוי ופינוי לבתים ודירות?

תהליך פינוי וניקוי דירה הינו תהליך מאוד מסודר:

 • אנו נגיע בשעות הבוקר המוקדמות על מנת לפנות את תכולת הבית, אך לא לפני שנוודא שהזמנו מכולה, לפינוי כל התכולה הלא רצויה מהדירה.
 • לאחר פינו כל תכולת הבית נתחיל בניקיון. הניקיון יכלול: ניקוי כל התריסים והחלונות כולל המסגרות ושאיבת המסילות בשואב תעשייתי חזק מאוד.
 • אנו עוברים לחדרים הרטובים שהוזנחו מאוד. אנו מצחצחים בעזרת חומרי ניקוי מעולים, את החרסינות האמבטיות והאסלות שיראו כמו חדשים.
 • אנו משקיעים את מלוא הכוחות בארונות המטבח על מנת להסיר את כל השומנים הקשים שהצטברו מטיגונים, ובמידת הצורך, מחדשים אותם.
 • ולסיום, אנו מבצעים פוליש לרצפה שישווה מראה מרענן לבית, שעל כל זאת נקרא בשורות הבאות.
ניקיון דירות לאחר פינוי

פוליש לרצפה מחברת פוליש מקצועית

למה כל כך חשוב לעשות פוליש לדירה או לבית? פוליש לרצפת הבית הינו מאוד חשוב מכיוון שרצפת הבית היא המראה הראשון שכל רוכש שיכנס לדירה יתבונן בה לראשונה. לאחר שהדירה הייתה מוזנחת במשך שנים ארוכות, סביר להניח שהצטברו עלייה שומנים, היא השחירה, והנראות שלה זועקת שצריך להחליף אותה. ההוצאה על החלפת הרצפה היא לרוב יקרה מאוד. לכן, הרוכש הפוטנציאלי יגלם אותה בקנייה ובוודאי ערך הדירה יראה לפי ראייתו פחות הרבה משוויה.

מהם סוגי הפוליש וחידוש הרצפה

ניקוי ופינוי בתים ודירות

בדירות ובתים ישנים על פי רוב הרצפה היא מסוג טראצו. רצפות אלו הן חזקות במיוחד ויכולות על ידי טיפול קל בלבד להראות כמו חדשות. ברוב המקרים הטיפול ברצפות טראצו שהוזנחו הינו טיפול פשוט. אנו מקרצפים את הרצפה בעזרת מכונת פוליש וחומרים מתאימים ומסירים את כל שכבות השומנים שהצטברו. לאחר שטיפה טובה של הרצפה מכל הלכלוך, אנו מורחים חומר פולימרי, כמו ווקס, או שמבריקים בעזרת פוליש קריסטל.

הניקוי לרצפת גרניט פורצלן או קרמיקה ישנה הוא מעט שונה. זה מאוד תלוי בסוג של גרניט פורצלן - האם הוא מט או מבריק. ניקוי לגרניט פורצלן מט יעשה עם מכונת פוליש וסקוטש גס. לעומת זאת, ניקוי של פורצלן מבריק יעשה עם ספוג עדין. בשני המקרים אנו משתמשים בחומר ניקוי מיוחד שנקרא h.g. המנקה את הרצפה לחלוטין ומחזיר לה מראה חדש ונוצץ.

חידוש רצפת שיש או טראצו

במקרים רבים רצפות הבית ניזוקו מחומרים חריפים שפגעו במרקם העליון. גם למפגעים מסוג זה יש לנו המון פתרונות בארסנל. כמו שכבר הזכרנו, עלויות החלפת ריצוף הבית לריצוף חדש הן לא מעטות. גם לאחר הסרת הריצוף, לפעמים, נפגעות מערכות האינסטלציה ונכנסנו לסרט.

אנו יכולים לחדש את רצפת הבית בעלות נמוכה בהרבה מהחלפת הרצפה לרצפה חדשה. כך, למעשה, אנו נחסוך לכם הרבה כסף בעת מכירת הנכס. אנו מלטשים את הרצפה בעזרת יהלומים מיוחדים. לאחר מכן, אנו מבריקים את הרצפות עד לחידוש מוחלט ומבריק. רצפת השיש, לדוגמא, לאחר החידוש נראית הרבה יותר יפה. ולפעמים, אף יותר יפה ממה שהייתה כשהייתה חדשה.

מחלקת צבע כשירות ללקוחות

שירות נוסף שאנו מספקים ללקוחותינו לאחר פינוי וניקיון הוא תיקוני קירות הבית בשפכטל לכיסוי הסדקים והרטיבויות. לאחר מכן צביעה וסיוד מושלם. גם בתחום זה אנו מעסיקים עובדים מיומנים ומוכשרים. העובדים מבצעים חידוש מושלם של קירות הבית על מנת  שיהיה לכם הרבה יותר קל במכירתו.

"אור הברק" היא חברת ניקיון דירות מומלצת המופיעה גם באתר מדרג כנותנת שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

צריכים פינוי וניקוי דירה ישנה לפני מעבר?
חייגו אלינו עכשיו 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט פינוי וניקוי בתים ודירות הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
ניקיון בתים ודירות לאחר שריפה http://www.or-habarak.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%91%d7%aa%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%90%d7%97%d7%a8-%d7%a9%d7%a8%d7%99%d7%a4%d7%94/ Tue, 19 Dec 2017 11:50:09 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=5217 ניקיון לאחר שריפה לדירות ובתים למרבה הצער, הדירה או הבית נשרפו ואתם מחפשים מישהו שינקה את הדירה לפני תחילת תיקון הקירות והצביעה. ניקיון לאחר שריפה זה עסק לא פשוט בכלל. לזה צריך חברת ניקיון מומחית לניקוי בתים ודירות אחרי שריפה הכולל פינוי תכולה, ניקיון מקצועי ויסודי ופוליש לרצפה לסיום.בית שנשרף ידוע שהכל מלא בפיח. אם […]

הפוסט ניקיון בתים ודירות לאחר שריפה הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

ניקיון לאחר שריפה לדירות ובתים

למרבה הצער, הדירה או הבית נשרפו ואתם מחפשים מישהו שינקה את הדירה לפני תחילת תיקון הקירות והצביעה. ניקיון לאחר שריפה זה עסק לא פשוט בכלל. לזה צריך חברת ניקיון מומחית לניקוי בתים ודירות אחרי שריפה הכולל פינוי תכולה, ניקיון מקצועי ויסודי ופוליש לרצפה לסיום.בית שנשרף ידוע שהכל מלא בפיח. אם זה בכל קירות הבית, או שעל כל מה שנותר מהתכולה כמו, ארונות מטבח, שיש, רהיטים ועוד.

לאחר פינוי של כל הדברים שניזוקו,  חברת ניקיון ופוליש "אור הברק" תבצע את הניקיון לפי הסדר שנקבע מראש.

 • תחילה, נשטוף באופן יסודי את כל הקירות להסרת הפיח הגס.
 • לאחר מכן, נבריש את הקירות עם מטאטא גס בעזרת חומר ניקוי מיוחד להסרת הפיח הקשה שנטפס עליהם.
 • נבצע הכנת הקיר לצביעה
 • ולסיום, יבוש במטליות.

כשנסיים את הטיפול בכל קירות הדירה, נתחיל עם ניקוי הרהיטים שנשארו. כמובן, במקביל, נשרה את כל כלי האוכל במיכל פתוח להשריה עם מים וסבון.

יש לציין כי אין אנו מנקים מוצרים חשמליים על ידי ניגוב במטליות לחות ויבשות חיצונית בלבד.

ניקיון דירה אחרי שריפה

פינוי תכולה של בתים שנשרפו

כמו שכבר הזכרנו, אנו מפנים את כל הפריטים שנשרפו לעגלה שאנו מזמינים מראש. העגלה מפנה באופן מסודר את כל התכולה השרופה לאתר מורשה. פרטי התכולה שיפונו יתואמו מראש עם הלקוח, או, לחלופין, בזמן השירות בנוכחות הלקוח ועל ידי כך ימנעו אי נעימויות ואי הבנות.

ברגע שהזמנת חברת ניקיון דירה או בית לאחר שריפה, אנו ממליצים לכם לערוך מיון קפדני לפני ההגעת עובדי הניקיון. כך תמנעו מעצמכם עוגמת נפש רבה מזריקת חפץ שהיה לו ערך סנטימנטלי רב עבורכם.

פוליש לרצפה לאחר שריפה בבית

כשמסיימים עם כל החלק העליון של הדירה שכלל קירות, רהיטים, מוצרים חשמליים וכלי בית, מתחילים עם החלק התחתון שזה הפוליש לרצפה. 

בנוסף לשירות הניקיון שאנו מספקים, חברת ניקיון "אור הברק" היא גם חברת פוליש. לאחר השריפה, בדומה לקירות, הרצפה השחירה, ולכן צריך להשתמש במכונת קרצוף על מנת לנקות את כל הפיח שנוצר והצטבר.

אנו, כחברה, התחלנו את דרכנו לפני שנים רבות כחברת פוליש, וצברנו ניסיון שלא יסולא בפז. לכן יש באפשרותנו להציל רצפות שנפגעו בעלות יחסית נמוכה ובתוצאות מרשימות. "אור הברק" מבצעת את כל שירותי פוליש לרצפה ולכל סוגי המרצפות הקיימים בעולם.

ניקוי שטיחים וריפודים

חברתינו מחזיקה מחלקה מיוחדת לניקוי שטיחים וריפודים לאחר שריפה בדירה ומבצעת זאת בעזרת ציוד משוכלל וחומרי ניקוי מהחברות הטובות בעולם.

כמו כן, קיימת גם מחלקה נפרדת לתיקוני שפכטל וצביעת כל הדירה על ידי עובדים מקצועיים ואדיבים.

כך תוכלו לקבל את כל השירות תחת קורת גג אחת. "אור הברק" חברת ניקיון לבתים ודירות המספקת שירות יעיל, חסכוני ובטוח.

 

להזמנת ניקיון לבית או דירה התקשרו עכשיו 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט ניקיון בתים ודירות לאחר שריפה הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
ניקוי רצפת גרניט פורצלן http://www.or-habarak.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%99-%d7%a8%d7%a6%d7%a4%d7%aa-%d7%92%d7%a8%d7%a0%d7%99%d7%98-%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%9f/ Wed, 13 Dec 2017 07:19:31 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=4967 מה זה ניקוי רצפת גרניט פורצלן מט? ניקוי לרצפת גרניט פורצלן מט שונה לחלוטין ממבריק. על מנת לא לפגוע בריצוף יש צורך שחברת פוליש מקצועית תבצע את הטיפול המתאים. רצפה מסוג הפורצלן מט מחולקת להמון סוגים. חלקם דמוי פרקט והאחרים דמוי אבן טבעית, כאשר המשותף ביניהם זה שאינם מבריקים. למרות המשותף שהטקסטורה מבריקה או לא עדיין […]

הפוסט ניקוי רצפת גרניט פורצלן הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

מה זה ניקוי רצפת גרניט פורצלן מט?

ניקוי לרצפת גרניט פורצלן מט שונה לחלוטין ממבריק. על מנת לא לפגוע בריצוף יש צורך שחברת פוליש מקצועית תבצע את הטיפול המתאים. רצפה מסוג הפורצלן מט מחולקת להמון סוגים. חלקם דמוי פרקט והאחרים דמוי אבן טבעית, כאשר המשותף ביניהם זה שאינם מבריקים. למרות המשותף שהטקסטורה מבריקה או לא עדיין בצורת הניקוי שלהם יש שוני, מכיוון שחלקם מחוספסים מאוד וחלקם פחות.

מה שונה בפוליש רצפת גרניט פורצלן על ידי חברת ניקיון?

ניקוי גרניט פורצלן דמוי פרקט, לדוגמא, מצריך ניקוי וטיפול שונה מכיוון שהריצוף מלא חריצים ומעט מחוספס. במקרה כזה, במידה והרצף היה מקצועי, פחות הרובה נמרחה על הרצוף והתקשתה לאחר מכן.

יש גם פוליש לרצפת גרניט פורצלן שהסוג של הרצפה הוא מחוספס ונגד החלקה. גם כאן זה מחולק לרמות מ-4 עד 10, כאשר ככל שהמספר גבוה יותר זה מעיד על רמת החספוס של הרצפה.

חברת פוליש וניקיון "אור הברק" מומחית בטיפול של רצפות מיחודות אלו. אנו מחזיקים צוות עובדים מקצועי שבעזרתו ובעזרת חומרים מתאימים וציוד מכני חדיש נבצע עבודה מושלמת.

רצפת גרניט פורצלן מבריקה

רצפת גרניט פורצלן

גם ברצפת פורצלן מבריקה יש המון סוגים וגם פה הטיפול הוא שונה. לדוגמא, גרניט מסוג לאפטו נעשה כך שהטקסטורה שלו מאד עדינה וגם כאן מאוד חשובה עבודת הרצף והצבע.

יש סוגי הרצפות שהן דמוי שיש מבריק שחלקם העיקרי מיוצר בסין  וחלקם הנותר בשאר מדינות העולם. גם במקרה הזה צריך להבחין בטיב החומר ולפעול בשיטת ניקוי מתאימה.

ברצפות מהסוג המבריק בכלל ובאלה המיוצרות בסין בפרט, חייבים להשתמש בציוד המתאים. אחרת, הרצפה נשרטת מאוד ומשאירה סימנים קשים שבמקרים רבים אינם ניתנים לתיקון.

כיצד מבצעים פוליש לרצפת גרניט פורצלן

בעת ניקוי רצפת גרניט פורצלן מט שהתלכלכה מאוד ברובה וצבע, הפעולה הראשונית שמבצעת חברת פוליש לרצפה היא לבצע את הטיפול עם מכונת פוליש בעזרת רשת עדינה. אנו מסירים את כל הלכלוך הקשה באמצעות פוליש לרצפת גרניט פורצלן. לאחר מכן, מקרצפים את הרצפה עם המכונה. אבל לא לפני שהשרנו את הרצפה עם חומר מסוג h.g המתאים להסרת כל הרובה והצבע שנשארו בחריצים או בחורים הקטנים של האריחים. למקרה שמדובר ברצפות מחוספסות מאוד אנו נעזרים במברשות ברזל. בעזרת חומרים כמו מדלל 21, אנו משפשפים ומקרצפים את הרצפות באופן שהוא כמעט מושלם. 

ברצפת גרניט פורצלן מבריקה הטיפול הוא די דומה רק שהעזרים למכונה הם שונים. לדוגמה, הצמר שנמצא מתחת למכונה חייב להיות רך ועדין על מנת לא לשרוט את האריחים. בנוסף אין להשתמש בשפכטל הנועד לטיפול בקירות אלא חייב להיות שפכטל מקצועי בעל סכינים דקים וחדים מאוד לגירוד הצבע בלבד.

חברת ניקיון בתים "אור הברק" תשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ובכל שעה, לענות לכם על כל שאלה גם אם לא נבצע אנו את השירות עבורכם.

התקשרו אלינו 052-2-599597

הפוסט ניקוי רצפת גרניט פורצלן הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
7 סודות מהמציאות שחברות ניקיון מסתירות מכם http://www.or-habarak.co.il/%d7%a1%d7%95%d7%93%d7%95%d7%aa-%d7%97%d7%91%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f/ Sun, 17 Dec 2017 12:22:00 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=5121 מהם הסודות המסוכנים שחברות ניקיון לא רוצות שתדעו? מה כל אחד חייב לדעת לפני ששוכרים חברת ניקיון כדי להמנע מנזק לבית, בריאות ופיננסים אם שיפצתם את הבית או קיבלתם מפתח לדירה החדשה שלכם, אתם זקוקים לניקיון כללי. מה הם הסודות שחברות ניקיון מסתירות מכם, וכיצד תוכלו להמנע מנזק ולחסוך כסף? להזמין שירותי ניקיון לבית או דירה  […]

הפוסט 7 סודות מהמציאות שחברות ניקיון מסתירות מכם הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

מהם הסודות המסוכנים שחברות ניקיון לא רוצות שתדעו?

מה כל אחד חייב לדעת לפני ששוכרים חברת ניקיון כדי להמנע מנזק לבית, בריאות ופיננסים

אם שיפצתם את הבית או קיבלתם מפתח לדירה החדשה שלכם, אתם זקוקים לניקיון כללי. מה הם הסודות שחברות ניקיון מסתירות מכם, וכיצד תוכלו להמנע מנזק ולחסוך כסף? להזמין שירותי ניקיון לבית או דירה  רק מחברת ניקיון אמינה כמו "אור הברק"

כל מי ששוכר שירותי חברת ניקיון ופוליש צריך להיות מודע לדברים שעליהם מדובר במאמר. תמשיכו לקרוא ותוכלו לחסוך לעצמכם הרבה כסף ועצבים באינטראקציה עם חברות ניקיון ופוליש.

הסודות שחברות ניקיון מסתירות מכם

לצורך חימום, בואו נתחיל מדברים יחסית קלים.

סוד 1: מחיר 

הרבה פעמים כשתזמינו שירותי ניקיון מקבלן, אתם מסכמים איתו הצעת מחיר מראש. הקבלן מגיע אליכם בבוקר ומסתבר שהמחיר שהציע לכם אינו המחיר שהוא קבע. תצטרכו להתחיל את כל המשא ומתן מהתחלה. 

המלצות: במקרה כזה אני ממליץ לא לשלם סכום יותר גבוה ופשוט לסרב לשירות של חברת הניקיון. לא ידוע במה עוד הם לא אמינים ואיזה נזק יכולים לגרום בנוסף. אפילו שתבזבזו קצת יותר זמן, תחסכו הרבה יותר.

סוד 2: ניקוי חדרי אמבטיה

הניקלים והברזים בחדרים הרטובים עלולים להינזק מחומרי ניקוי קשים להסרת צבע ולכלוך. שימו לב, לא כל חברת ניקיון מדללת חומרי ניקוי אלו כיאות.

המלצות: יש לוודא מראש מול חברת ניקיון שחומרי הניקוי לצורך ניקוי ברזים וניקלים מדוללים בצורה נכונה ולא יגרמו נזק. 

סוד 3: ציוד ישן

הציוד, בו משתמשת החברה, צריך להיות מקצועי וחדשני. המכשור המכני מחייב הפעלה נכונה מבעל מקצוע מנוסה. הפעלה לא נכונה יכולה לגרום, גם כן, לנזק רב והוצאות יקרות.

ועכשיו, כשקצת התחממתם, בואו נעבור לסודות עוד יותר רציניים שחברות ניקיון מסתירות מכם.

סוד 4: ללטש או לא ללטש

בעל המקצוע מספר לכם שהרצפה שלכם זקוקה לליטוש. לא כל רצפה, בעצם,  מצריכה את הטיפול וההמלצה שלו לכאורה יכולה להרוס אותה.

המלצות: תמיד כדאי להזמין עבודות ניקיון ופוליש מחברה וותיקה ומקצועית. כתוצאה מעבודות רשלניות ולא מקצועיות הנזק יכול להיות גדול מאוד. במקרה ואתם לא בטוחים מה לעשות, כדאי לדחות את ההצעה. 

סוד 5: חומרי ניקוי מזיקים

רוב חברות ניקיון משתמשות בחומצות מלח חריפות. חומצות אלה גורמות, ברוב המקרים, לנזקים חמורים ובלתי הפיכים לרצפה. אפילו, בחלק מהמקרים, לחורים הנוצרים עקב שימוש מוגזם בחומצה.

המלצות: תוודאו שחברת ניקיון או פוליש שלכם לא משתמשת בחומצות מלח חריפות שיכולות לגרום נזק לרצפה שלכם. 

סודות שחברות ניקיון מסתירות מכם

סוד 6: ניקוי בשיטת התזת מים

חברות ניקיון ופוליש רבות מעסיקות עובדים זמניים ולא מקצועיים אשר מתיזים מים לכל עבר. התזת מים מוגזמת גורמת לרהיטים להתנפח ולהעלות ריחות של עובש.

המלצות: מומלץ לוודא שחברת ניקיון שאתם מתעסקים איתה מעסיקה רק עובדים מקצוענים עם ניסיון רב בתחום הניקיון והתזת מים. 

סוד 7: פוליש לרצפה

קבלן המבצע ניקיון ימליץ לכם על פוליש לרצפה. לא בטוח בכלל שאתם זקוקים לזה. כיום, רוב הבתים מרוצפים בגרניט פורצלן ואסור בהחלט למרוח פוליש על מרצפות אלה.

המלצות: אל תסכימו לשירותי פוליש לרצפה במידה והרצפה שלכם עשויה מגרניט פורצלן. רצפת גרניט פורצלן מצריכה טיפול מיוחד והברקה בשיטה שונה

סודות של חברות ניקיון

כמה המלצות כלליות:

כדאי לבחור חברת ניקיון וותיקה עם תוצאות מוכחות. כמו כן, לפני שעושים הזמנה כדאי לקבל חוות דעת מכל מקור אפשרי (משפחה, חברים, לבדוק אונליין). 

אל תתביישו לשאול שאלות ולבקש הסבר מפורט לגבי העבודה המתבצעת.

כיצד תמנעו מליפול עם חברת ניקיון שרלטנית ולא מקצועית?

 • קודם כל, תתעקשו שבעל החברה יגיש לכם הצעת מחיר כתובה כאשר יגיע למקום העבודה. וכל זאת רק לאחר שתיאמתם ציפיות מראש.
 • תבקשו המלצות מעבודות קודמות שהקבלן ביצע בתחום ניקיון הדירות. רצוי מאוד שיהיו מהסביבה הקרובה אליכם ומתקופה אחרונה. כך, תוכלו לבדוק את אותנטיות ההמלצה.
 • תשאלו על החומרים בהם משתמשים העובדים במהלך השירות - רכיבים, חברה מייצרת ועוד. ואפילו, תגלו סקרנות לגבי מה כל חומר מנקה.
 • והכי חשוב, אל תתפתו להצעות מחיר זולות דרך הטלפון. במידה ונותנים לכם הצעת מחיר של 900 ₪ לניקיון, תדעו שזה מחיר לא הגיוני. בסופו של דבר, מה שזול יעלה לכם ביוקר.

כותב שורות אלו הוא חיים כהן, בעל חברת ניקיון בתים "אור הברק". החברה מתמחה בניקיון בתים ודירות לפני מעבר ולאחר שיפוצים.

הפוסט 7 סודות מהמציאות שחברות ניקיון מסתירות מכם הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
ניקיון לבתים, דירות ועסק – חברת ניקיון מקצועי http://www.or-habarak.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f/ Mon, 28 Nov 2016 10:15:13 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=2550 ניקיון לבתים ודירות זה אנחנובתחום ניקיון לבתים ודירות אנו יודעים בדיוק מה אנו אמורים לעשות על מנת שהשירות יתבצע לשביעות רצונכם, כשהעבודה המושלמת של אור הברק מתבצעת רק על ידי צוות, מיומן מקצועי אדיב ואמין !אנו חברת ניקיון אשר תבצע עבורך את העבודה בתחום הניקיון כשממבחר שירותי הניקיון שברשותנו אנו מציעים: ניקיון בתים אחרי בנייה, ניקיון […]

הפוסט ניקיון לבתים, דירות ועסק – חברת ניקיון מקצועי הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

ניקיון לבתים ודירות זה אנחנו

בתחום ניקיון לבתים ודירות אנו יודעים בדיוק מה אנו אמורים לעשות על מנת שהשירות יתבצע לשביעות רצונכם, כשהעבודה המושלמת של אור הברק מתבצעת רק על ידי צוות, מיומן מקצועי אדיב ואמין !אנו חברת ניקיון אשר תבצע עבורך את העבודה בתחום הניקיון כשממבחר שירותי הניקיון שברשותנו אנו מציעים: ניקיון בתים אחרי בנייה, ניקיון משרדים, פוליש לרצפה, ליטוש אבן והברקה לכל לכל סוגי המרצפות.

ניקיון יסודי לפני כניסה לבית חדש לפני אכלוס אנו מנקים ברמה גבוהה מאד, תוך זהירות מוקפדת לא לפגוע במוצר אותו אנו מנקים ולכן אנו משתמשים בחומרים מומלצים ואיכותיים.

ניקיון בתים לאחר שיפוץ או לפני מעבר כולל: תריסים וחלונות כולל מסילות ומסגרות, דלתות ומשקופים, חרסינות קרמיקות כיורים אמבטיות ושירותים, ארונות מטבח, פאנלים והברקת פוליש ווקס או קריסטלי לרצפת הבית. לפרטים נוספים על ניקיון לבית אחרי שיפוץ.

לניקיון בחדרי מדרגות אין אנו מספקים שירות ניקיון באופן שוטף אבל בהחלט אנו מנקים חדרי מדרגות באופן חד פעמי כזה שנותן תחושה לאחר מכן שחדר המדרגות עבר חידוש כלשהו.

אנו מטפלים בניקוי שטיחים וריפודים מכתמים ולכלוך מכל הסוגים ומכל המינים במכשור מקצועי

חברת ניקיון בתים ודירות מובילה

לקוחות יקרים ! חברת הניקיון "אור הברק" היינה אחת מה החברות הגדולות בענף, ואין כמעט נושא בתחום בו אנו עוסקים שאיננו מבינים בו, וכמובן שאור הברק ידועה גם כאחת מחברות הפוליש המובילות בתחום ועל זה נרחיב מעט.אנו מבצעים את כל סוגי ההברקות ולכל סוגי הרצפות פוליש קריסטל זאת ספינת הדגל שלנו ואין לנו בזה מתחרים כלל פוליש ווקס ועוד ורק מהחומרים הטובים ביותר.

לקוחות יקרים ! ניקיון אינה סתם פעולה זאת אומנות בפני עצמה. כשאתם מזמינים את חברתנו, אז מעבר לשירות הרגיל אנו מגיעים לרמות גבוהות מאד של תוצאות, אתם מרוויחים גם פוליש ללא כל תוספת במחיר או הברקה קריסטלית במחיר מוזל.

לקוחות יקרים, חברת ניקיון בתים ודירות "אור הברק" מבצעת כמעט את כל סוגי הניקיון : זה כולל גם ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודים, ניקוי כורסאות מכל הסוגים והמינים . נציין גם שאנו מקפידים על חומרים ברמה גבוהה המאושרים ע"י תווי תקן של מכון התקנים לישראל.

ניקיון לחברות

כשאנחנו מגיעים למשרד אנחנו אוהבים לראות אותו נקי ולשמור על המשרד נקי זה לא דבר כל כך קל, לשם כך הוקמו חברות ניקיון לעסקים אחרים. עסק שעובד בתחום המחשבים או הכספים לא אמור לעסוק בניהול שירותי הניקיון שלו , מומלץ להוציא את הניהול הזה החוצה לחברה מקצועית שיודעת איך עושים זאת.

אין חברה שמעוניינת לקחת על עצמה את כל האחריות על שירותים אלה במשרד: ביטוח המנקה, קניית חומרים, מציאת מנקים מקצועיים וחרוצים ,מציאת מחליף במקרה של חוסר הגעה ועוד..

הכי נוח וברוב המקרים גם יותר זול לקחת חברה שעוסקת בתחום היא תיקח מכם את כל האחריות לנושא הניקיון במשרד ובכך, תוכלו לרכז את מלוא תשומת הלב לעבודה העיקרית שלכם.

איך לבחור חברת ניקיון בשביל העסק שלכם?

דבר ראשון: תבקשו המלצות. המלצות זה דבר שכל חברה שמכבדת את עצמה צריכה שיהיה לה, תשאלו את החברה עם איזה חברות היא עובדת ואם זה אפשרי לקבל את הטלפון של החברה על מנת לשמוע המלצות או הערות על שירותי ניקיון שקיבלו מהחברה המדוברת.

אנחנו בחברת אור הברק עוסקים בתחום כבר המון שנים, אנחנו עובדים עם המגזר הפרטי וגם עם המגזר העסקי/מוסדי, אצלנו תקבלו את השירות האדיב , הטוב והאיכותי ביותר שיש בענף.

נשמח לשמוע מכם ולהוכיח לכם את האני מאמין של חברתו : שירות איכותי מעל הכל.

מבצעים: מדי שבוע אנו יוצאים בשלל מבצעים חדשים, פנו אלינו עוד היום ותקבלו הצעת מחיר עבור שירותי ניקיון או פוליש, ונחזור אליכם עם הצעה אטרקטיבית במיוחד!

* אין שירותי עוזרות בית

להזמנה התקשרו עכשיו: 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט ניקיון לבתים, דירות ועסק – חברת ניקיון מקצועי הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
אור הברק חוסכת לך הלקוח כסף http://www.or-habarak.co.il/%d7%90%d7%95%d7%a8-%d7%94%d7%91%d7%a8%d7%a7-%d7%97%d7%95%d7%a1%d7%9b%d7%aa-%d7%9c%d7%9a-%d7%94%d7%9c%d7%a7%d7%95%d7%97-%d7%9b%d7%a1%d7%a3/ Wed, 02 Nov 2016 10:12:57 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=2297 אור הברק חוסכת לך הלקוח כסף רב בשירות אמין וזולחשבתם לפני המעבר אל הדירה לגשת עם חומרי ניקיון ביתיים ולבצע ניקיון של כל אזורי הבית?לא חבל על כל הכסף והזמן שאתם מבזבזים בעוד שבשיחת טלפון אחת, חברת ניקיון ופוליש מקצועית יכולה להביא חומרי ניקיון מקצועיים יחד עם בעלי מקצוע מנוסים, ולהציע לכם עבודת ניקיון יסודית יותר […]

הפוסט אור הברק חוסכת לך הלקוח כסף הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

אור הברק חוסכת לך הלקוח כסף רב בשירות אמין וזול

חשבתם לפני המעבר אל הדירה לגשת עם חומרי ניקיון ביתיים ולבצע ניקיון של כל אזורי הבית?

לא חבל על כל הכסף והזמן שאתם מבזבזים בעוד שבשיחת טלפון אחת, חברת ניקיון ופוליש מקצועית יכולה להביא חומרי ניקיון מקצועיים יחד עם בעלי מקצוע מנוסים, ולהציע לכם עבודת ניקיון יסודית יותר ממה שתצליחו לעשות גם בכמה ימי עבודה שלמים?

אתם יכולים להתפנות אל העיסוקים שלכם ולא להפסיד עוד ימי עבודה חשובים עבור הניקיון של הדירה החדשה שלכם.

פשוט צרו עמנו קשר ואנחנו נדאג לכל היתר!אור הברק חוסכת לך הלקוח כסף

התרשמו מהמלצות חמות בקליק אחד

בעידן של היום אנו מבינים כמה זה חשוב לקבל כמה שיותר מידע בכמה שפחות זמן, הרי כולנו אנשים עסוקים מאוד עם סדר יום צפוף ביותר.

חברת אור הברק הקימה אתר של ללקוחות בו קיים מידע רב לגבי סוגי השירותים שאנחנו מעניקים, מה כולל כל סוג של שירות וכן עדכון שוטף לגבי המבצעים החמים שלנו שממש לא כדאי לפספס.

במרחק של קליק אחד אתם יכולים לצפות בקטעי וידאו של לקוחות מרוצים עבורם ביצענו שירותים של ניקיון ו/או פוליש, כל זאת כי אנחנו מבינים עד כמה הזמן שלכם יקר ואתם לא ממש יכולים להתחיל לחפש בטלפון אחר לקוחות שיתנו לכם חוות דעת חיובית לגבינו.

הצעת מחיר נוחה עוד היום

בחברת פוליש וניקיון שלנו מבינים כי זמן הוא כסף,לכן אנחנו עומדים בקנאות רבה בלוחות הזמנים שלנו ומציעים גם שירותי ניקיון ופוליש במחירים מפתיעים, וגם דואגים כי שירותי הניקיון שלנו יתבצעו בהתאם לציפיות של הלקוחות עד לשביעות רצון מלאה.

מעוניינים גם לקבל שירותי ניקיון שחוסכים בזמן יקר ולא חוסכים באיכות של עבודה? צרו עמנו קשר עוד היום והצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים.

להצעת מחיר נוחה התקשרו עכשיו: 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט אור הברק חוסכת לך הלקוח כסף הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>
ניקיון דירה לפני איכלוס או מעבר http://www.or-habarak.co.il/%d7%a0%d7%99%d7%a7%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%93%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%99-%d7%90%d7%99%d7%9b%d7%9c%d7%95%d7%a1/ Wed, 02 Nov 2016 10:11:23 +0000 http://www.or-habarak.co.il/?p=2295 מחפשים חברת ניקיון דירה לפני איכלוס או ניקיון לפני מעבר?אנו חברת ניקיון מומלצת ומנוסה בנושא ניקיון דירה לפני איכלוס,  ניקיון לפני מעבר לדירה חדשה או ישנה, פוליש וניקיון לבית לפני כניסה. "אור הברק" מבצעת כל העבודות ניקיון ופוליש בסטנדרט גבוה מאד, תוך הקפדה על שימוש בחומרים השומרים על הדברים אותם אנו מנקים.במזל טוב מצאתם את הדירה […]

הפוסט ניקיון דירה לפני איכלוס או מעבר הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>

מחפשים חברת ניקיון דירה לפני איכלוס או ניקיון לפני מעבר?

אנו חברת ניקיון מומלצת ומנוסה בנושא ניקיון דירה לפני איכלוס,  ניקיון לפני מעבר לדירה חדשה או ישנה, פוליש וניקיון לבית לפני כניסה. "אור הברק" מבצעת כל העבודות ניקיון ופוליש בסטנדרט גבוה מאד, תוך הקפדה על שימוש בחומרים השומרים על הדברים אותם אנו מנקים.במזל טוב מצאתם את הדירה עליה חלמתם ואתם קרובים לתאריך בו אתם אמורים לעבור רשמית אליה. אז לפני שאתם קובעים עם חברת הובלות תאריך להובלה וההעברה של כל פריטי הריהוט שלכם אל הבית, חשוב כי תבצעו ניקיון דירה לפני מעבר, על מנת שהמעבר יעבור חלק ונעים.

צפו בוידאו אמיתי על ניקיון לפני כניסה

ניקיון דירה לפני כניסה כשהכל נראה על הפנים

האם כדאי לחפש חברת ניקיון לניקיון דירה לפני כניסה? לרכישה של דירה מיד שנייה יכולות להיות יתרונות רבים מאוד. החיסרון היחידי שעומד בפניכם, הוא הניקיון שתדרשו לבצע לכל הבית לפני שאתם מתחילים לחיות בו. אם לא קניתם דירה מהקבלן והדיירים הקודמים לא הקפידו על ניקיון, כשכל הבית מלוכלך משומנים קשים בארונות המטבח, התריסים והחלונות נראים כאילו אף פעם לא עברו ניקוי כלשהו.

בנוסף כשהחדרים הרטובים נראים לא טוב ואבנית הצטברה באסלות, ושומן של סבון בתערובת אדים, נדבק על כל החרסינות והקרמיקה בקירות.שנמשיך אז הרצפה נראית זוועה ולכם כמובן אין כח להתחיל לנקות את הבית, עד שאפילו חשבתם להביא עוזרת בית, אבל מהר מאד הבנתם שגם היא לא תוכל לעזור לכם.

אפשר לומר גם כן שבית אשר גרו בו דיירים, אינו בית נקי כמו דירה שנמסרה מהקבלן, ולכן באופן טבעי חלק מכם ירצה לבצע שיפוץ, וחלק אחר יסתפק בביצוע של ניקיון ופוליש מקצועיים, ובדיוק עבור מקרים כאלה קיימת חברת ניקיון ופוליש  "אור הברק". אנו נספק לכם שירות ניקיון לדירה שלכם  חשוב ש יתבצע ניקיון דירה לפני מעבר התכולה במקצועיות ואחריות,  ולהעלים את כל עקבות הלכלוך שהצטברו עם השנים, על ידי הדיירים הקודמים שהיו גרים בדירה.

ניקיון דירה לפני איכלוס

מחירים זולים לניקיון לפני מעבר - אנו נחסוך לכם כסף

אם רציתם להחליף את החרסינה באמבטיה ובשירותים, או לרצף מחדש את הבית להחליף את השיש במטבח, אולי חבל לכם על כל הכסף אשר משקעים.לפעמים חרסינות שנראות גרוע, הן פשוט מלוכלכות משומנים ואז הצבע המקורי שלהן נראה אחרת, אך לאחר הניקוי שלנו הן יראו חדשות. מחירי ניקיון דירות אחרי שיפוץ וניקיון לפני כניסה לבית חדש או ישן שלנו המשתלמים ביותר!

דוגמה נוספת, השיש במטבח צובר עם הזמן אבנית מהמים ששהו עליו, נראה ישן ומכוער מאד וגם הוא גם איבד מהגוון והההברקה שלו.

לא מעט פעמים לקוחות שלנו בהשקעה קטנה יחסית, אפשר לחדש את המוצרים הללו שיראו כחדשים, ולפעמים אפילו ניתן לומר חדשים ממש. "אור הברק" מתמחה בכל סוגי הניקיון הנדרשים על מנת להפוך אותם לסביבה נקייה, בשירות מקצועי מבעלי מקצוע מהימנים ואמינים.

תשאלו את כל הלקוחות הקודמים שלנו ותיווכחו לדעת, כי גם הם נהנים כעת מבית נקי עם השקעה כספית מינימלית, מכיוון שאנחנו גם יודעים לתת הצעת מחיר שתהיה נוחה לכל כיס.

להזמנה התקשרו עכשיו: 052-2-599597

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 

הפוסט ניקיון דירה לפני איכלוס או מעבר הופיע ראשון בחברת ניקיון ופוליש לדירה ובית "אור הברק"

]]>