פוליש לרצפה

 פוליש >> חברת ניקיון >> פוליש לרצפה

פוליש זה למקצוענים בלבד!
 
אנו – חברת אור הברק, מתמחים למעלה מ-30 שנה במתן שירותי פוליש וניקיון מקצועיים למגזר הפרטי והעסקי. העבודה מתבצעת על ידי צוות עובדים מסור, אמין ומקצועי, וחומרי הניקיון שאיתם אנו עובדים הם האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחום.
 
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת: 1800-22-44-75

לפני ואחרי:

פוליש לרצפה לפני ואחרי

פוליש רצפות מקצועי

מהו פוליש לרצפה?

פוליש זהו אחד השירותים המבוקשים ביותר, שאנו באור הברק מעניקים ללקוחותינו, מטרת הטיפול היא להעניק לרצפה מראה חדש, מבריק ורענן ובנוסף הטיפול מעניק לרצפה הגנה מפני מפגי הזמן ושמירה על האבן. חשוב לעשות פוליש לרצפה בכדי לשמור על האבן. ישנם סוגים שונים של פוליש לרצפה אשר מותאמים באופן אישי לסוגי האריחים ונותנים מענה לצרכים מגוונים. כמובן שצוות אור הברק ימליץ ויתאים בשבילכם את סוג הפוליש הנכון לרצפה המיועדת.

פוליש רצפות זהו פתרון אולטימטיבי וזול לאנשים שרוצים לחדש את הריצוף הישן ולא ברצונם להוציא כסף רב על קניית ריצוף חדש ושיפוצים נוספים, שכן, העלויות יקרות מאוד על בניית ריצוף חדש. אור הברק מבצעים פוליש על רוב סוגי המרצפות (יוצא מהכלל הן המרצפות הנעשות מקרמיקה, גרניט פורצלן)

איך נעשה טיפול פוליש לרצפה:

בשלב ראשוני הצוות המיומן של אור הברק יגיע למקום הנדרש לפוליש ויתאים את סוג הטיפול הנכון ורצוי ביותר לרצפה. בשלב השני משפשפים, מצחצחים ומלטשים את שכבתו העליונה של המשטח עד שהבליטות והשטח המחוספס מתפוגג לחלוטין. את השלב השלישי נבצע בהתזת או מריחת חומרים שאותם מחדירים / מצפים את הרצפה. לאחר השימוש בחומרים, אנו נבריק את הרצפה באמצעות מכונת פוליש מתקדמת מה שנותן לרצפה מראה מבריק ורענן. באור הברק ללקוחותינו נהנים מהשירות הטוב והמקצועי ביותר.

לאחר טיפול הפוליש:

לאחר שניסיים בטיפול הפוליש לרצפה, נמליץ לכם על טיפים לניקוי נכון יותר שאומר, שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים שנועדו לרצפות שעברו טיפול פוליש רצפות, מה שישמור לאורך זמן את תוצאת הטיפול ושימור על מראה חדש של הרצפה לטווח ארוך.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

נבנה ע"י בניית אתרים