פוליש לרצפה

 פוליש >> חברת ניקיון >> פוליש לרצפה

 
פוליש זה למקצוענים בלבד!
 
 
חברת "אור הברק" מתמחה בשירותי פוליש וניקיון מקצועיים למגזר הפרטי והעסקי. השירות מתבצע על ידי צוות עובדים אדיב  ומקצועי, וחומרי הניקיון שאיתם אנו עובדים, הם מהאיכותיים ביותר בתחום.
 
 
 
 
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת: 1800-22-44-75

 

לפני ואחרי:

פוליש לרצפה לפני ואחרי

פוליש רצפות מקצועי

 

מהו פוליש לרצפה?

 

פוליש זהו אחד השירותים המבוקשים ביותר, שאנו באור הברק מעניקים ללקוחותינו, מטרת הטיפול היא להעניק לרצפה מראה חדש מבריק ורענן, ובנוסף הטיפול מעניק לרצפה הגנה מפני מפגעי הזמן ושמירה על הרצפה. חשוב לעשות פוליש כדי לשמור על הרצפה. ישנם סוגים שונים של פוליש לרצפה אשר מותאמים באופן אישי לסוגי האריחים ונותנים מענה לצרכים מגוונים. כמובן שצוות אור הברק ימליץ ויתאים בשבילכם את סוג הפוליש הנכון לרצפה שלכם.

פוליש לרצפות זהו פתרון אולטימטיבי וזול לאנשים שרוצים לחדש את הריצוף הישן ולא ברצונם להוציא כסף רב על קניית ריצוף חדש ושיפוצים נוספים שכן, העלויות יקרות מאוד על בניית ריצוף חדש. "אור הברק" מבצעים פוליש על רוב סוגי המרצפות (יוצא מהכלל הן המרצפות הנעשות מקרמיקה או גרניט פורצלן)

 

איך נעשה טיפול פוליש לרצפה:

בשלב ראשוני הצוות המיומן של "אור הברק" יגיע למקום הנדרש ויתאים את סוג הטיפול הנכון ורצוי ביותר לרצפה. בשלב השני מקרצפים ובמקרים מסויימים מלטשים את שכבתו העליונה של המשטח להחלקת השטח המחוספס. את השלב השלישי נבצע בהתזת או מריחת חומרים שאותם מצפים את הרצפה להברקה או לאיטום [סילר] במקרה של ליטוש המרצפות למניעת ספיגה.לאחר השימוש בחומרים, אנו נבריק את הרצפה באמצעות מכונת פוליש מתקדמת, מה שנותן לרצפה מראה מבריק ורענן. באור הברק לקוחותינו נהנים מהשירות הטוב והמקצועי ביותר.

 

לאחר טיפול הפוליש:

לאחר שניסיים בטיפול הפוליש לרצפה, נמליץ לכם על טיפים לניקוי נכון יותר שאומר, שימוש בחומרי ניקוי מיוחדים שנועדו לרצפות שעברו ליטוש או הברקה, מה שישמור לאורך זמן על הרצפה וישמור על מראה חדש של הרצפה לטווח ארוך

 

היכנסו לגלריה שלנו ותוכלו למצוא שלל עבודות מקצועיות שביצענו, וסביר להניח שתמצאו שם גם את הרצפה שלכם. אז פשוט התקשרו ואנחנו נשמח להגיע אלייכם לביקור ולהדגמה. 

 

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

נבנה ע"י בניית אתרים