פוליש לגרניט פורצלן / קרמיקה

 חברת ניקיון >> פוליש >> פוליש לגרניט פורצלן / קרמיקה

פוליש תשאירו למקצוענים בלבד! חברת ניקיון אור הברק מתמחה כבר למעלה מ-30 שנה בביצוע פוליש וניקיון מכל הסוגים. כשבדובר בביצוע פוליש לרצפת גרניט פורצלן או קרמיקה, חשוב לדעת לבחור בחברה הנכונה - החברה המקצועית והמנוסה ביותר!

תנסו אותנו ולא תתאכזבו - 1800-22-44-75 

פוליש לרצפת גרניט פורצלן

פוליש לרצפת קרמיקה / פורצלן

האם נכון לומר פוליש לגרניט פורצלן או לקרמיקה?

ובכן כן! פוליש לגרניט פורצלן אינה מילה נרדפת לפוליש ווקס והברקה, אלא למילה פוליש שהמשמעות שלה היא קירצוף המרצפות עם מכונת פוליש וסקוט"ש ברייט. ניקיון מרצפות גרניט פורצלן נעשות על פי רוב ע"י מכונת פוליש המסבנת את האריחים היטב עם מברשת מיוחדת להוצאת שיירי ליכלוך שהצתברו עם הזמן. ניקוי רצפת קרמיקה או ניקוי מרצפות גרניט פורצלן חייב להעשות רק עם חומרים שהבסיס שלהם אינו מכיל חומרים כגון חומצה וכיו"ב.

ניקיון לרצפת קרמיקה, או פוליש למרצפות קרמיקה נעשה בתהליך זהה ורק החומר משתנה, עבור ניקיון למרצפות גרניט פורצלן החומר שנשתמש בו נקרא שמפו R-200 של "סנו" לעומת ניקיון לרצפת קרמיקה שחומר הניקוי הוא R-150 וגם הוא של חברת סנו .

פוליש לרצפת גרניט פורצלן אחרי שיפוץ

ניקיון לרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה שהתלכלכו מעבודות שיפוץ או צבע העבודה הרבה יותר קשה ומיוחדת, שכן אסור להשתמש בחומרים קשים כמו חומצת מלח ומהסיבה הפשוטה שחומצת מלח פוגעת ברובה שבחריצים בין האריחים, ולקרמיקה אפילו פוגעת בגלזורה. לכן החומר המומלץ לביצוע ניקיון אחרי שיפוץ הוא חומר שנקרא H.G ובנוסף משתמשים במכונת פוליש עם פד עדין ומסירים את כתמי הליכלוך ללא כל פגיעה ברצפת הגרניט או הקרמיקה.יש לציין כי פעולה זו מייקרת משמעותית את העלויות ולכן טוב נעשה במקרה זה אם נזמין את בעל המקצוע כדי להעריך נכונה את העבודה ולתת הצעת מחיר קונקרטית לביצוע פוליש לרצפת קרמיקה או פורצלן.

לקוחות יקרים לניקיון או כמו שכולנו קוראים לזה פוליש לקרמיקה או פוליש לגרניט פורצלן רק את הטוב והמקצועי ביותר- פוליש אור הברק.

אנא מלאו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם

נבנה ע"י בניית אתרים